Теми статей
Обрати теми

Думка фахівців офіційних органів. Як заповнювати Розрахунок до ПФ страхувальнику — платнику ФСП

Редакція ПБО
Стаття

Як заповнювати Розрахунок до ПФ страхувальнику — платнику ФСП

 

Згідно з абзацом сьомим п. 1 ст. 4 Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» у 2009 році розмір ставки страхового внеску для платників фіксованого сільськогосподарського податку становить 26,56 %.

При цьому форма Розрахунку суми страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, що підлягають сплаті, затверджена постановою правління Пенсійного фонду України від 19.12.2003 р. № 21-1 (з подальшими змінами та доповненнями) як додаток 23 до п. 11.11 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, містить у рядках 3.2.2, 6.1, 7.1 цифри «19,92» (що відповідають колишньому розміру такої ставки).

У зв’язку з цим

при складанні у 2009 році Розрахунку страхувальникам — платникам фіксованого сільськогосподарського податку до внесення змін до форми Розрахунку Пенсійним фондом України слід використовувати бланк Розрахунку затвердженої форми і при цьому в рядку 3.2.2 Розрахунку зазначати суму страхових внесків за звітний місяць, розраховану виходячи з розміру ставки страхового внеску 26,56 % .

 

Людмила ПОЛЬОВИК,
начальник відділу по роботі з платниками обов’язкових платежів
до Пенсійного фонду Пенсійного фонду України

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі