Теми статей
Обрати теми

Новини законодавства. Посилено відповідальність за порушення тютюнового законодавства

Редакція ПБО
Новини від 11.06.2009 р. № 1512-VI

Посилено відповідальність за  порушення тютюнового законодавства

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у  сфері запобігання та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливої дії на  здоров’я населення» від  11.06.2009  р. №  1512-VI

до чинного законодавства України внесено зміни, у  результаті яких, зокрема, посилено адміністративну відповідальність за  куріння в  невстановлених місцях на  транспорті до штрафного «коридору» від  5 до 20 нмдг (від 85 до 340  грн.).

За торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без ліцензії або без марок акцизного збору, або з  підробленими марками акцизного збору адміністративну відповідальність збільшено до штрафного «коридору» від  50 до 200 нмдг (від 850 до 3400  грн.) (у попередній редакції  — від  20 до 100 нмдг). Крім того, тепер передбачено адміністративний штраф у  такому ж розмірі за  продаж тютюнових виробів в  упаковках, які містять менше 20 сигарет або поштучно (крім сигар).

За зберігання та транспортування алкогольних напоїв і  тютюнових виробів без марок акцизного збору або з  підробленими марками акцизного збору адміністративну відповідальність також збільшено до штрафного «коридору» від  50 до 200 нмдг (у попередній редакції  — від  20 до 100 нмдг).

За куріння в  заборонених місцях збільшено адміністративний штраф до «коридору» від  3 до 10 нмдг (від 51 до 170  грн.) (у попередній редакції  — від  1 до 3 нмдг).

Законом також передбачено, що може бути застосовано фінансові санкції

від  1 до 10 тис.  грн. до суб’єктів господарювання в  разі невідведення ними на  підприємствах (організаціях) громадського харчування для осіб, які не  курять, не  менше половини площі цих громадських місць, розміщеної так, щоб сигаретний дим не  розповсюджувався на  цю територію.

Закон

набуде чинності з  дня офіційного опублікування, крім деяких положень, які наберуть чинності з  1 січня 2011  року.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі