Теми статей
Обрати теми

Новини законодавства. Змінено порядок погодження застосування процедури торгів з обмеженою участю та процедури закупівлі в одного учасника

Редакція ПБО
Новини від 05.10.2009 р. № 1091

Змінено порядок погодження застосування процедури торгів з обмеженою участю та процедури закупівлі в одного учасника

 

Наказом Мінекономіки від 05.10.2009 р. № 1091

унесено зміни до Порядку погодження застосування процедури торгів з обмеженою участю та процедури закупівлі в одного учасника, затвердженого наказом Мінекономіки від 30.01.2009 р. № 64, відповідно до яких при прийнятті рішення про залишення листа-звернення про погодження без розгляду замовнику надсилатиметься оригінал зазначеного рішення. У попередній редакції висилалася копія такого рішення.

Крім того, тепер Мінекономіки має право звернутися до замовника для отримання документів, які підтверджують, що закупівля товарів, робіт і послуг, ціни на які підлягають державній реєстрації, здійснюється за цінами, які сформовані на базі ціни, зареєстрованої на дату подання до Мінекономіки документів для погодження застосування процедури закупівлі в одного учасника.

Також у разі закупівлі товарів, робіт і послуг у нерезидентів Мінекономіки має право вимагати

висновок центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у відповідній сфері, про те, що відповідні товари, роботи і послуги не виробляються (не виконуються, не надаються) на території України.

Наказ набрав чинності з

7 листопада 2009 року.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі