Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Строки подання звітності з транспортного податку

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Лютий, 2010/№ 12
Друк
Лист від 09.07.2009 р. № 14316/7/17-0317

3. Щодо терміну подачі розрахунку суми податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів.

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів» від 11.12.91 р. № 1963-XII юридичні особи на основі бухгалтерського звіту у строки, визначені законом для річного звітного періоду, подають відповідному органу державної податкової служби за місцем реєстрації транспортних засобів розрахунок суми податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на поточний рік за формою, затвердженою центральним податковим органом.

Підпунктом 4.1.4 пунктом 4.1 статті 4 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000 р. № 2181-III визначено, що податкова звітність за річний податковий період подається

протягом 60 календарних днів за останнім календарним днем звітного (податкового) року.коментар редакції

Строки подання звітності з транспортного податку

У цьому роз’ясненні податківці нагадали, що Розрахунок суми податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (далі — Розрахунок) на поточний рік подається у строки, визначені законом для

річного звітного періоду (протягом 60 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного періоду). Виходячи з цього правила, Розрахунок на 2010 рік має бути подано не пізніше 1 березня. Починаючи з 2 березня 2010 року до порушників строку подання Розрахунку застосовуватимуться штрафні санкції, передбачені п.п. 17.1.1 Закону № 2181 (у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або затримку). Докладніше про правила подання Розрахунку читайте у статті «Складаємо Розрахунок з транспортного податку» на с. 5.

Марина Ковенко

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі