Кількість місяців навчання, що беруться до розрахунку для визначення суми податкового кредиту

Редакція ПБО
Лист від 09.07.2009 р. № 14312/7/17-0717

Попередній фрагмент

Початок

Питання 16. Яка кількість місяців навчання приймається до розрахунку податкового кредиту?

Кількість місяців навчання, які приймаються для розрахунку податкового кредиту, визначається навчальним закладом у договорі, а якщо це не зазначено договором, то платник податку, який реалізовує право на податковий кредит, повинен пред’явити довідку з такого навчального закладу щодо кількості місяців навчання (тривалість семестрів) у звітному податковому періоді (році).коментар редакції

Кількість місяців навчання, що беруться до розрахунку
 для визначення суми податкового кредиту

Сума витрат на навчання, яку платник податків має право включити до податкового кредиту за підсумками 2009 року, розраховується як добуток 940 грн. та кількості місяців навчання, що припадають на 2009 рік, та обмежується заробітною платою платника податків, нарахованою йому у 2009 році.

Як правило, кількість місяців навчання, визначається в договорі. Згідно з роз’ясненнями ДПАУ, якщо в договорі кількість місяців навчання не визначена, то платник податку, який претендує на податковий кредит, повинен пред’явити податковому органу довідку з навчального закладу щодо кількості місяців навчання у звітному податковому році.

Слід мати на увазі, що до податкового кредиту може бути включено тільки оплату за місяці навчання, які припадають на 2009 рік.

 

Катерина Скрипкіна

Наступний фрагмент

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі