Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Думка фахівців офіційних органів. Щодо грифу «Затверджено» декларації з ПДВ

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Червень, 2010/№ 47
Друк
Стаття

Щодо грифу «Затверджено» декларації з ПДВ

 

Який вигляд має гриф «Затверджено» податкової декларації з податку на додану вартість з урахування змін, унесених наказом ДПАУ від 12.05.2010 р. № 313?

 

Оскільки згідно з наказом ДПА України від 12.05.2010 р. № 313

(зареєстрований в Міністерстві юстиції України 31.05.2010 р. за № 350/17645) «Про внесення змін до податкової звітності з податку на додану вартість» відповідно:

— п. 1 цього наказу для платників податку — сільськогосподарських підприємств усіх форм власності, які відповідають вимогам статті 81 Закону України «Про податок на додану вартість», але які не обрали спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського, лісового господарства та рибальства та реалізують молоко, худобу, птицю, вовну власного виробництва, а також молочну продукцію та м’ясопродукти, вироблені у власних переробних цехах,

затверджено нову форму податкової декларації з податку на додану вартість (спеціальну), тому гриф «Затверджено» цієї форми повинен мати посилання тільки на її затвердження наказом ДПА України від від 12.05.2010 р. № 313;

— пп. 3 та 6 цього наказу

внесено зміни до форми податкової декларації з податку на додану вартість, затвердженої наказом ДПА України від 30.05.97 р. № 166, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 09.07.97 р. за № 250/2054 (у редакції наказу ДПА України від 17.03.2008 р. № 159, із змінами), без викладення цієї форми у новій редакції, тому гриф «Затверджено» цієї форми повинен мати посилання на її затвердження наказом ДПА України від 30.05.97 р. № 166 (у редакції наказу ДПА України від 17.03.2008 р. № 159);

— п. 6 цього наказу

внесено зміни до форми податкової декларації з податку на додану вартість (скороченої), затвердженої наказом ДПА України від 23.10.98 р. № 499, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10.11.98 р. за № 715/3155 (у редакції наказу ДПА України від 21.01.2009 р. № 8, зі зміною), без викладення цієї форми у новій редакції, тому гриф «Затверджено» цієї форми повинен мати посилання на її затвердження наказом ДПА України від 23.10.98 р. № 499 (у редакції наказу ДПА України від 21.01.2009 р. № 8);

— п. 6 цього наказу

внесено зміни до форми податкової декларації з податку на додану вартість (переробного підприємства), затвердженої наказом ДПА України від 28.04.2009 р. № 221, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07.05.2009 р. за № 417/16433, без викладення цієї форми у новій редакції, тому гриф «Затверджено» цієї форми повинен мати посилання тільки на її затвердження наказом ДПА України від 28.04.2009 р. № 221.

 

Юрій ЛАПШИН, директор Департаменту податку на додану вартість ДПА України

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Увійдіть, щоб читати більше! Авторизовані користувачі одержують безкоштовно 5 статей на місяць