Новини законодавства. Якщо не видають дозвільний документ

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Червень, 2011/№ 45
В обраному У обране
Друк
Новини від 21.04.2011 р. № 3261-VI

Якщо не видають дозвільний документ

 

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення дозвільної системи у сфері господарської діяльності» від 21.04.2011 р. № 3261-VI

(далі — Закон № 3261) посилюються заходи впливу на дозвільні органи з метою забезпечення дотримання ними вимог та строків щодо видачі дозвільних документів.

Нагадаємо, чинним на сьогодні законодавством

передбачена відповідальність для посадових осіб дозвільного органу за неповідомлення або несвоєчасне повідомлення суб’єкта господарювання про прийняття рішення про відмову у видачі дозвільного документа у строк, установлений законом, або за порушення строків прийняття дозвільним органом рішення про видачу документа дозвільного характеру або за безпідставну відмову у його видачі у вигляді штрафу від 340 до 850 грн. (ст. 16610 Кодексу про адміністративні правопорушення України).

Закон № 3261

вводить додатковий штраф, який може бути накладено на посадових осіб дозвільного органу у разі невиконання ними приписів спеціально уповноваженого органу щодо усунення порушень порядку видачі документів дозвільного характеру, у тому ж розмірі — від 340 до 850 грн. (ст. 18838 КпАП).

Крім того, суб’єктам господарювання слід пам’ятати про те, що у випадку порушення їх прав з боку дозвільного органу вони можуть направити відповідну скаргу до спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності чи до його територіального органу. Така скарга є підставою для проведення позапланової перевірки діяльності дозвільного органу.

Закон від 21.04.2011 р. № 3261

почне діяти з 25 листопада 2011 року.
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд