Теми статей
Обрати теми

Новини законодавства. Установлено нові форми фінансової звітності суб’єктів малого підприємництва

Редакція ПБО
Новини від 24.01.2011 р. № 25

Установлено нові форми фінансової звітності суб’єктів малого підприємництва

 

Відповідно до

п. 44.2 Податкового кодексу України платники податку на прибуток, що оподатковуються за нульовою ставкою та відповідають критеріям, визначеним п. 154.6 цього Кодексу, ведуть спрощений бухгалтерський облік доходів та витрат з метою обрахунку об’єкта оподаткування за методикою, затвердженою Міністерством фінансів України.

З метою реалізації зазначеного положення

наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2011 р. № 25 унесено зміни до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва» (далі — П(С)БО № 25), якими це Положення викладено у новій редакції.

Зазначеною редакцією

Положення установлено нові зміст і форму Фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва в складі Балансу (форма № 1-м) і Звіту про фінансові результати (форма № 2-м) та порядок заповнення його статей, а також зміст і форму Спрощеного фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва в складі Балансу (форма № 1-мс) і Звіту про фінансові результати (форма № 2-мс) та порядок заповнення його статей.

Наказ від 24.01.2011 р. № 25 набере чинності з 1 квітня 2011 року.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі