Пошта редакції. Підприємець на єдиному податку та ЗЕД

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Травень, 2011/№ 38
В обраному У обране
Друк
Відповідь на запитання

Підприємець на єдиному податку та ЗЕД

 

Чи може підприємець на єдиному податку займатися зовнішньоекономічною діяльністю (зокрема, експортувати товари) згідно з ПКУ?

 

Так, може,

оскільки ПКУ зберіг для єдиноподатників колишні правила роботи. Але слід пам'ятати про одну заборону: єдиноподатники не мають права імпортувати чи експортувати підакцизні товари (пункт 4 Прикінцевих положень Закону № 2505). До підакцизних товарів наразі належать:

— спирт етиловий та інші спиртові дистиляти;

— алкогольні напої;

— пиво;

— тютюнові вироби, тютюн, промислові замінники тютюну;

— нафтопродукти;

— скраплений газ;

— автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи;

— мотоцикли (

пункт 215.1 ПКУ).

 

Олеся Александрова, консультант газети «Податки та бухгалтерський облік»

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд