Теми статей
Обрати теми

Новини законодавства. Затверджено порядок отримання інформації, необхідної для здійснення перевірок у сфері земельних відносин

Редакція ПБО
Новини від 14.03.2013 р. № 179

Затверджено порядок отримання інформації, необхідної для здійснення перевірок у сфері земельних відносин

 

Відповідно до п.п. «в» ст. 6. Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» від 19.06.2003 р. № 963-IV центральний орган виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі (на сьогодні — Держсільгоспінспекція України), має повноваження отримувати в установленому законодавством порядку від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, власників та користувачів, у тому числі орендарів, земельних ділянок документи, матеріали та іншу інформацію, необхідну для виконання покладених на нього завдань.

З метою реалізації зазначених повноважень Міністерство аграрної політики та продовольства України наказом від 14.03.2013 р. № 179 затвердило Порядок одержання документів, матеріалів та іншої інформації, необхідних для здійснення державного нагляду (контролю) за використанням та охороною земель.

Наказ від 14.03.2013 р. № 179 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготовки номера цей документ офіційно ще не опублікований.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі