Теми статей
Обрати теми

Новини законодавства. До Податкового кодексу України внесено зміни щодо трансфертного ціноутворення

Редакція ПБО
Новини від 12.03.2013 р. № 2515

До Податкового кодексу України внесено зміни щодо трансфертного ціноутворення

 

ВРУ ухвалила Закон (на базі проекту Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення» від 12.03.2013 р. № 2515), відповідно до якого до Податкового кодексу України (далі — ПКУ), зокрема, вводяться положення про трансфертне ціноутворення. У зв’язку з цим нагадаємо, що трансфертним ціноутворенням вважається система визначення звичайної ціни товарів та/або результатів робіт (послуг) в операціях, які визнаються контрольованими. Своєю чергою, контрольованими вважаються операції, що відповідають двом критеріям.

По-перше , це мають бути:

1) господарські операції з придбання (продажу) товарів (робіт, послуг) із пов’язаними особами — нерезидентами;

2) господарські операції з придбання (продажу) товарів (робіт, послуг) із пов’язаними особами — резидентами, які відповідають певним критеріям (зокрема, задекларували за минулий рік від’ємне значення об’єкта з податку на прибуток, застосовують спеціальний режим оподаткування станом на початок року тощо);

3) операції, однією зі сторін яких є нерезидент, зареєстрований у державі (на території), в якій ставка з податку на прибуток (корпоративний податок) на 5 і більше процентних пунктів нижче, ніж в Україні, або який сплачує податок на прибуток (корпоративний податок) за ставкою на 5 і більше процентних пунктів нижче, ніж в Україні (перелік таких держав має затвердити Кабмін).

По-друге , загальна сума таких операцій із кожним контрагентом становить або перевищує 50 млн грн (без урахування ПДВ) за відповідний календарний рік.

За умови підписання Президентом та офіційного опублікування Закон набере чинності з 1 вересня 2013 року.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі