Теми статей
Обрати теми

Новини законодавства. Змінено інструкцію про службові відрядження

Редакція ПБО
Податки & бухоблік Вересень, 2013/№ 70
Друк
Новини від 19.07.2013 р. № 667
img 1 електронний
квиток
img 2

Змінено інструкцію про службові відрядження

Змінено деякі положення Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Мінфіну від 13.03.98 р. № 59 (далі — Інструкція № 59). Зміни внесені наказом Мінфіну від 19.07.2013 р. № 667.

Перше, на що варто звернути увагу: наказ регламентував порядок відшкодування витрат у разі використання електронного проїзного/перевізного документа на поїзд. Так, підставою для відшкодування витрат на його придбання є роздрукований на паперовому носії посадочний документ. У разі повернення електронного проїзного/перевізного документа на поїзд до звіту додається роздрукований на паперовому носії документ на повернення.

Інформацію про наявність та статус електронного проїзного документа можна перевірити на офіційному веб-сайті Державної адміністрації залізничного транспорту України (www.uz.gov.ua).

Також зменшено розмір відшкодування добових витрат у разі відрядження за кордон на одну добу. Тепер за час перебування строком на одну добу добові витрати відшкодовуються в розмірі 40 % (раніше — 50 %) сум, визначених у додатку 1 до постанови КМУ від 02.02.2011 р. № 98 для відповідної держави.

Нагадаємо, що положення Інструкції № 59 є обов’язковими для органів державної влади та підприємств, установ, організацій, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів. Для суб’єктів господарювання небюджетної сфери положення цієї Інструкції мають виключно рекомендаційний характер.

Наказ від 19.07.2013 р. № 667 набуде чинності з дня офіційного опублікування. На день підготовки номера зазначений документ офіційно не опублікований.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі