Набрав чинності Закон про визначення кінцевих вигодонабувачів

В обраному У обране
Друк
Верховна Рада України
Податки та бухгалтерський облік Грудень, 2014/№ 96

25 листопада 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодо­набувачів юридичних осіб та публічних діячів» від 14.10.2014 р. № 1701-VII.

Так, згідно з цим Законом підприємства, крім державних і комунальних, зобов’язані встановлювати свого кінцевого вигодонабувача, регулярно оновлювати і зберігати інформацію про нього. Також вони повинні надавати інформацію про кінцевого вигодонабувача державному реєстратору.

Встановлена адміністративна відповідальність за неподання юридичною особою держреєстратору інформації про вигодонабувача у вигляді штрафу від 300 до 500 нмдг (від 5100 грн. до 8500 грн.). Відповідні зміни внесено до ст. 16611 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Юрособи, зареєстровані до набрання чинності Законом, зобов’язані подати держреєстратору відомості про кінцевого вигодонабувача, в тому числі про кінцевого вигодонабувача їх засновника, протягом 6 місяців із дня набрання чинності Законом № 1701-VII.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити