(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 57
  • № 56
  • № 55
  • № 54
  • № 53
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
15/15
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Липень , 2014/№ 58

Звітність з ЄСВ тепер можна надсилати поштою

Новини законодавства.

Нагадаємо, що 7 липня 2014 року набрав чинності Закон України від 13.05.2014 р. 1258-VII, яким спрощено порядок припинення підприємницької діяльності фізичних осіб — підприємців. Водночас звернемо увагу на невеличку, але дуже корисну зміну, внесену цим документом до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. 2464-VI.

Так, п. 4 ст. 6 Закону про ЄСВ доповнено таким реченням: «В разі відправлення звітності поштою вона вважається поданою у день отримання відділенням поштового зв’язку від платника єдиного внеску поштового відправлення із звітністю».

Таким чином, відтепер платники ЄСВ можуть надсилати звітність із ЄСВ поштою. Раніше звітність із ЄСВ, надіслана поштою, на відміну від іншої звітності, не вважалася поданою.

Звітність додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
15/15
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті