Забули про таблицю 5? Виправляємося!

В обраному У обране
Друк
Ушакова Лілія, експерт з питань оплати праці
Податки та бухгалтерський облік Листопад, 2014/№ 92
У звіті з ЄСВ за серпень 2014 року в таблиці 5 не відобразили початок відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами. Як це виправити?

Таблицю 5 звіту за формою № Д4 призначено для реєстрації застрахованих осіб у системі персоніфікованого обліку відомостей. Якщо ви забули відобразити в ній початок відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, вам необхідно тільки:

1) сформувати доповнюючий звіт (титульний аркуш і таблицю 5 із типом документа «додаткова») з даними за відповідний період, яких не вистачає (п. 5.6 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міндоходів від 09.09.2013 р. № 454). Для цього використовуємо міндоходівську форму № Д4, що діє на сьогодні;

2) подати такий звіт до своєї ДПІ. До органу Пенсійного фонду його нести не потрібно.

Приклад. Працівниці підприємства (Кот Ольга Петрівна, податковий номер — 2955555555) було надано відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами з 18 серпня 2014 року. Помилково при формуванні додатка 4 за серпень 2014 року відомості щодо працівниці не були відображені в таблиці 5.

Помилку виправляємо в листопаді 2014 року (див. рисунок).

 

Рис. Фрагменти доповнюючого звіту за формою № Д4

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити