(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 8
  • № 7
  • № 6
  • № 5
  • № 4
  • № 3
  • № 1-2
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
13/15
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Лютий , 2016/№ 9

ЄСВ погоджують у розмірі 1/5 суми зарплати

ДФСУ у листі від 15.01.2016 р. № 1259/7/99-99-17-03-01-17 нагадує, що з 1 січня 2016 року Законом України від 24.12.2015 р. № 909-VІІІ для платників, визначених ч. 1 ст. 4 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VІ, встановлено ЄСВ у розмірі 22 % до бази нарахування. Відповідно змінюється частка ЄСВ, що контролюється банківськими установами.

Тому до приведення норм Порядку прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міндоходів від 09.09.2013 р. № 453, до вимог діючого законодавства територіальні органи ДФС зобов’язані погоджувати сплату ЄСВ, яка має становити 1/5 суми коштів для виплати заробітної плати, зазначеної в розрахункових документах.

ЄСВ додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті