(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 82
  • № 81
  • № 80
  • № 79
  • № 78
  • № 77
  • № 76
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
15/16
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Жовтень , 2016/№ 83

Працівник придбаває ТМЦ за власні кошти

Мінсоцполітики в листі від 14.09.2016 р. № 13517/0/14-16/13 нагадує: якщо трудовим договором установлено обов’язок працівника купувати товар за власні кошти з наступним відшкодуванням цих коштів роботодавцем, то такі відносини слід розглядати з урахуванням вимог законодавства про працю. Роботодавець має виплатити працівнику ці кошти при його звільненні.

У свою чергу, НБУ в листі від 14.09.2016 р. № 18-0005/76945 зауважив: обов’язок відшкодування витрат у разі придбання працівником ТМЦ на користь підприємства за власну готівку встановлений ст. 1159 і 1160 ЦКУ. Згідно з ними, підприємство має відшкодувати такі витрати фізособі, у разі якщо придбані активи своєчасно та в повному обсязі оприбутковані й відображені у бухобліку підприємства. Тобто такі відносини НБУ пропонує розглядати як цивільно-правові.

Нашу думку з цього питання читайте у «Податки та бухгалтерський облік», 2016, № 78, с. 23.

ТМЦ, придбання за власні кошти, відшкодування витрат додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті