(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 52
  • № 51
  • № 50
  • № 49
  • № 48
  • № 46
  • № 45
  • № 44
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
13/17
Податки та бухгалтерський облік
Податки та бухгалтерський облік
Червень , 2017/№ 47

Компенсаційні ПЗ нараховують незалежно від отримання ПК

http://tinyurl.com/y48ou4ya

Податківці у Базі знань (категорія 101.06) роз’яснили, що податкові зобов’язання з ПДВ відповідно до п. 198.5 ПКУ за товарами/послугами, які були придбані/виготовлені після 1 липня 2015 року, нараховуються платником ПДВ на дату, визначену зазначеним пунктом, незалежно від того, чи були включені до податкового кредиту суми ПДВ за операціями з придбання відповідних товарів/послуг, зокрема з причини помилок у податковій накладній або відсутності її реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Редакційний коментар до цієї консультації читайте в одному із найближчих номерів «Податки та бухгалтерський облік».

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
компенсуючі податкові зобов’язання, податкові зобов’язання з ПДВ, податковий кредит додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті