Доплата за завідування кабінетом директору коледжу

В обраному У обране
Друк
Редакція ОП
Оплата праці Вересень, 2009/№ 18
Відповідь на запитання

Доплата за завідування кабінетом директору коледжу

 

Оксана ТКАЧЕНКО, заступник начальника відділу праці та нормативно-інформаційного забезпечення Департаменту економіки та фінансування Міністерства освіти і науки України

 

Чи має право директор коледжу на отримання доплати за завідування кабінетом, адже він поряд із своєю основною роботою веде й викладацьку роботу в межах 360 годин на рік?

(м. Вознесенськ, Миколаївська область)

 

Згідно з п. 42 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженою наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 р. № 102, лише старшим викладачам, викладачам, майстрам виробничого навчання вищих навчальних закладів I — II рівнів акредитації за завідування навчальними кабінетами або лабораторіями провадиться додаткова оплата в розмірі 10 — 15 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати) за погодженням із профспілковим комітетом. Конкретний розмір доплати встановлюється керівником навчального закладу.

Відповідно до п. 91 зазначеної Інструкції керівні працівники закладів освіти, зокрема директор вищого навчального закладу II рівня акредитації, його заступники, головний бухгалтер, мають право вести викладацьку діяльність у цьому ж самому навчальному закладі, але не більше 9 годин на тиждень (360 годин на рік). Проте вони залишаються на посаді керівників, а, отже, не мають права на отримання доплати за завідування навчальними кабінетами, лабораторіями.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд