Установлення надбавки за тривалість безперервної роботи в гірських районах

В обраному У обране
Друк
Редакція ОП
Оплата праці Жовтень, 2010/№ 20
Відповідь на запитання

Установлення надбавки за тривалість безперервної роботи в гірських районах

 

Анжела КУПЛИВАНЧУК, головний спеціаліст Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності Міністерства охорони здоров’я України

 

Який порядок установлення надбавки за тривалість безперервної роботи працівникові, який працює у закладі, розташованому на території населеного пункту, що має статус гірського? Як такому працівникові оплатити за чергування вдома?

(м. Донецьк)

 

Відповідно до

п. 4.6 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Мінпраці України та МОЗ України від 05.10.2005 р. № 308/519 (далі — Умови оплати праці), надбавка за тривалість безперервної роботи нараховується виходячи з посадового окладу (тарифної ставки) за посадою, яку обіймають працівники, визначеного згідно з пп. 2.1 — 2.2, з урахуванням підвищення за кваліфікаційну категорію і без урахування інших підвищень, надбавок, доплат (за винятком лікарів МСЕК, працівників протичумних закладів та структурних підрозділів з боротьби з особливо небезпечними інфекціями інших закладів, яким надбавка за тривалість безперервної роботи нараховується від посадового окладу, підвищеного у зв’язку зі шкідливими і важкими умовами праці).

Підвищення посадових окладів працівникам, які постійно працюють у закладах, розташованих на території населеного пункту, що має статус гірського, визначено в

п.п. 2.4.6 «Інші підвищення посадових окладів (тарифних ставок)» Умов оплати праці, тому надбавка за тривалість безперервної роботи нараховується без урахування зазначеного підвищення.

Підвищення за роботу в гірських районах також не враховується в розрахунок оплати за чергування вдома, час якого враховується як півгодини за кожну годину чергування та оплачується, виходячи з посадового окладу, визначеного за пп. 2.1 — 2.2, з урахуванням підвищення за кваліфікаційну категорію (п. 5.1 Умов оплати праці).

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити