Оплата праці вчителя за період перебування у відрядженні

Редакція ОП
Відповідь на запитання

Оплата праці вчителя за період перебування у відрядженні

 

Оксана ТКАЧЕНКО, заступник начальника відділу праці і нормативно-інформаційного забезпечення Департаменту економіки та фінансування Міністерства освіти і науки України

 

Виходячи з якого розміру заробітної плати здійснюється оплата праці вчителя загальноосвітнього навчального закладу (медичного ліцею-інтернату) за період перебування його у відрядженні?

(м. Дніпропетровськ)

 

Умови оплати праці педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, зокрема яким є медичний ліцей-інтернат, визначені

Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженою наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 р. № 102 (далі — Інструкція № 102).

Відповідно до

п. 77 Інструкції № 102 у випадку, коли в окремі дні заняття не проводяться з не залежних від учителя причин (сільськогосподарські роботи, епідемії, несприятливі метеорологічні умови тощо), його оплата здійснюється з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації за умови, що вчитель виконує іншу організаційно-педагогічну роботу.

Ураховуючи те, що відрядження педагогічних працівників у загальноосвітніх навчальних закладах є не дуже поширеним явищем, вважаємо, що при перерахуванні не залежних від учителя причин, за яким не проводяться заняття, під узагальнюючим словом «тощо» на думку Міністерства може вважатися й перебування вчителя або іншого педагогічного працівника у відрядженні.

Отже, виходячи з вищевикладеного, оплата праці вчителя, який був у відрядженні, здійснюється з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі