Преміювання працівників методичного кабінету районного відділу освіти

В обраному У обране
Друк
Редакція ОП
Оплата праці Вересень, 2010/№ 18
Відповідь на запитання

Преміювання працівників методичного кабінету районного відділу освіти

 

Оксана ТКАЧЕНКО, заступник начальника відділу праці і нормативно-інформаційного забезпечення Департаменту економіки та фінансування Міністерства освіти і науки України

 

Чи мають право на виплату щомісячної премії працівники методичного кабінету районного відділу освіти?

(м. Запоріжжя)

 

Для відповіді на це запитання одразу ж зазначимо, що в кожній бюджетній установі має існувати Положення про преміювання, яке затверджується керівником установи за погодженням з профспілковим комітетом. Це локальний документ установи, в якому зазначаються порядок і розміри преміювання працівників.

Таке Положення розробляється на підставі

постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 р. № 1298, наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 р. № 557 та Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 15.04.93 р. № 102.

Преміювання працівників

здійснюється за рішенням керівника установи відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи в межах наявних коштів на оплату праці.

Розмір премії конкретного працівника залежить від його особистого внеску в загальні результати роботи підрозділу.

Також слід зазначити, що не підлягають преміюванню працівники, які за звітний період мали зауваження щодо якості виконання роботи, допустили порушення трудової дисципліни і правил внутрішнього трудового розпорядку.

Премії, які виплачуються працівникам, максимальними розмірами не обмежуються.

Отже, працівники методичного кабінету мають право на отримання щомісячної премії за умови дотримання зазначених вимог.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити