Право на надбавку за вислугу років для працівників бази спецмедпостачання

В обраному У обране
Друк
Редакція ОП
Оплата праці Вересень, 2010/№ 18
Відповідь на запитання

ПРАВО НА НАДБАВКУ ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ БАЗИ СПЕЦМЕДПОСТАЧАННЯ

 

Анжела КУПЛИВАНЧУК, головний спеціаліст Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності Міністерства охорони здоров’я України

 

Чи мають право на надбавку за вислугу років працівники комунального закладу обласної ради «Обласна база спецмедпостачання» (заклад охорони здоров’я), які обіймають посади начальника відділу бази, завідувача складу, завідувача відділу складу? Вказані працівники мають кваліфікацію лікаря, медичної сестри, акушерки, фельдшера і стаж роботи на посадах лікарів і медичних сестер у районних лікарнях, фельдшерсько-акушерських пунктах та санітарно-епідеміологічних станціях більше 10 років.

(м. Суми)

 

Виплату надбавки за вислугу років лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою запроваджено

постановою КМУ «Про затвердження Порядку виплати надбавки за вислугу років лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою державних та комунальних закладів охорони здоров'я» від 29.12.2009 р. № 1418 (далі — Порядок № 1418). Відповідно до п. 3 Порядку № 1418 право на отримання такої надбавки мають медичні працівники державних та комунальних закладів охорони здоров’я, до яких належать:

— керівники закладів охорони здоров’я та їх заступники з числа лікарів;

— заступники головного лікаря з медсестринства;

— керівники структурних підрозділів з числа лікарів;

— лікарі всіх спеціальностей;

— професіонали з вищою немедичною освітою, що допущені до медичної діяльності;

— головні медичні сестри;

— фахівці з базовою та неповною вищою медичною освітою усіх спеціальностей.

Як бачимо, однією з необхідних умов для виплати надбавки за вислугу років є обіймання відповідної посади, наведеної в

п. 3 Порядку № 1418.

Тому, з огляду на викладене, незважаючи на наявність стажу роботи, що дає право на отримання надбавки за вислугу років відповідно до

Порядку № 1418 (робота на посадах лікарів і медсестер), обіймання таких посад, як «начальник відділу бази», «завідувач складу», «завідувач відділу складу», не дає працівникам права на встановлення надбавки за вислугу років відповідно до Порядку № 1418.
Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити