Теми статей
Обрати теми

Виплати головному лікарю

Редакція ОП
Відповідь на запитання

Виплати головному лікарю

 

Анжела КУПЛИВАНЧУК, головний спеціаліст Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності Міністерства охорони здоров’я України

 

Головний лікар за роботу за спеціальністю у межах робочого часу за основною посадою отримує виплату в розмірі 25 % посадового окладу.

Чи має він право одночасно отримувати ще й надбавку за напруженість у роботі в розмірі до 50 % посадового окладу (тарифної ставки)?

(м. Харків)

 

Відповідно до

п.п. 3.1.1 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 р. № 308/519 (далі — Умови оплати праці), керівникам закладів охорони здоров’я і установ соціального захисту населення — лікарям та їх заступникам — лікарям дозволяється вести в закладах, установах, у штаті яких вони є, роботу за спеціальністю у межах робочого часу за основною посадою з виплатою їм до 25 % посадового окладу лікаря відповідної спеціальності.

Крім того, відповідно до

п.п. 4.4 Умов оплати праці працівникам може установлюватися надбавки за напруженість у роботі в розмірі до 50 % посадового окладу (тарифної ставки).

Згідно з

п. 1.7 Умов оплати праці преміювання керівників закладів охорони здоров’я та їх заступників, встановлення їм надбавок та доплат до посадових окладів, надання матеріальної допомоги здійснюються за рішенням органу вищого рівня у межах наявних коштів на оплату праці.

Тобто передбачені

Умовами оплати праці надбавки та доплати (у тому числі й в п.п. 3.1.3 та п. 4.4) встановлюються керівнику закладу охорони здоров’я та його заступникам за рішенням органу вищого рівня в межах наявних коштів на оплату праці.

Що треба розуміти під визначенням «напруженість у роботі» в

Умовах оплати праці не зазначено. Але в п.п. 3.7.2 Гігієнічної класифікації праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.12.2001 р. № 528, наведено визначення «напруженість праці», зокрема: це характеристика трудового процесу, що відображає навантаження переважно на центральну нервову систему, органи чуттів, емоційну сферу працівника. До факторів, що характеризують напруженість праці, належать: інтелектуальні, сенсорні, емоційні навантаження, ступінь монотонності навантажень, режим роботи.

Таким чином, зазначені виплати передбачені

Умовами оплати праці та за своєю сутністю і характером не залежать одна від іншої.

Тому, якщо головному лікарю провадиться доплата до посадового окладу за роботу за спеціальністю у межах робочого часу за основною посадою, йому одночасно може встановлюватися надбавка за складність, напруженість у роботі. Але слід мати на увазі, що обов’язковою умовою для її встановлення є погодження з органом вищого рівня.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі