У місяці звільнення надається ПСП

В обраному У обране
Друк
Редакція ОП
Оплата праці Березень, 2011/№ 6
Відповідь на запитання

У місяці звільнення надається ПСП

 

Тетяна ДОБРОДІЙ, начальник відділу розгляду звернень платників Департаменту оподаткування фізичних осіб ДПАУ

 

Працівник звільнився з підприємства 28 лютого 2011 року. Чи надається за цей місяць податкова соціальна пільга?

(м. Запоріжжя)

 

Відмінністю від попереднього порядку застосування ПСП є те, що з 2011 року ПСП надається також і в місяці звільнення. Нагадаємо, що раніше відповідно до

п. 4 Порядку надання документів та їх складу при застосуванні податкової соціальної пільги, затверджених постановою КМУ від 26.12.2003 р. № 2035, застосування ПСП зупинялося з податкового місяця, в якому працівник припинив трудові відносини з таким роботодавцем.

Відтепер

ПК передбачено, що в місяці звільнення працівнику надається ПСП. Це випливає з норм п.п. 169.3.4 ПК, згідно з яким ПСП надається з урахуванням останнього місячного податкового періоду, в якому платник податків був звільнений з місця роботи.

Тобто в місяці, в якому працівник звільнився, ПСП йому надається, незважаючи на кількість відпрацьованих днів протягом такого звітного місяця.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити