Визначення посадового окладу педагогічного працівника для розрахунку надбавок та доплат

В обраному У обране
Друк
Редакція ОП
Оплата праці Січень, 2012/№ 2
Відповідь на запитання

Визначення посадового окладу педагогічного працівника для розрахунку надбавок та доплат

 

Оксана ТКАЧЕНКО, заступник начальника відділу праці і нормативно-інформаційного забезпечення Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

 

Якщо посадовий оклад педагогічного працівника підвищується у зв’язку з наявним у нього педагогічним званням або за роботу у певному типі навчального закладу, з якого розміру посадового окладу (первинного чи підвищеного) має розраховуватися розмір надбавки за престижність праці?

(м. Ружин, Житомирська обл.)

 

Умови оплати праці педагогічних працівників визначені Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженою наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 р. № 102 (далі — Інструкція № 102).

Частиною «А» розд. V цієї Інструкції передбачені умови, за якими працівникам галузі, у тому числі й педагогічним працівникам, здійснюються підвищення посадових окладів.

Пунктом 34 Інструкцїї № 102 передбачено, що підвищення посадового окладу (ставки заробітної плати) утворює новий посадовий оклад (ставку заробітної плати) окремо взятого працівника.

Саме від розміру цього нового посадового окладу (ставки заробітної плати) в подальшому і розраховуються всі інші доплати і надбавки, на які цей працівник має право. Це стосується не лише надбавки за престижність праці педагогічним працівникам, а й всіх інших надбавок, наприклад за вислугу років, за складність і напруженість у роботі та інших, а також усіх доплат: за класне керівництво, перевірку зошитів, завідування навчальним кабінетом тощо.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити