Теми статей
Обрати теми

Визначення ознаки доходу, під якою відображається сума орендної плати за договором оренди транспортного засобу у Податковому розрахунку за ф. № 1ДФ

Редакція ОП
Оплата праці Липень, 2013/№ 14
Друк
Відповідь на запитання

Визначення ознаки доходу, під якою відображається сума орендної плати за договором оренди транспортного засобу у Податковому розрахунку за ф. № 1ДФ

 

Яким чином відображаються у Податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за ф. № 1ДФ суми орендних платежів, які виплачуються податковим агентом на користь фізичної особи на підставі договору оренди транспортного засобу?

 

Правові відносини за договором оренди транспортного засобу регулюються параграфом 5 гл. 58 «Найм (оренда) транспортного засобу» Цивільного кодексу України від 16.01.2003 р. № 435-IV, із змінами та доповненнями.

Договори, що регулюються цивільним правом, називаються цивільно-правовими. Таким чином, договір оренди транспортного засобу підпадає під визначення цивільного-правового договору.

Відповідно до Довідника ознак доходів, наведеного у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.2010 р. № 1020, суми орендних платежів, які отримуються фізичною особою, відображаються податковим агентом у Податковому розрахунку за ф. № 1ДФ з ознакою доходу «102» як виплати, що нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов цивільно-правового договору.

 

За інформацією (підкатегорія 103.25.1)
з Єдиної бази податкових знань,
розміщеної на офіційному сайті Міндоходів:
www.minrd.gov.ua

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі