(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
5/12
Оплата праці
Оплата праці
Травень , 2016/№ 10/1

Музичний керівник дитсадка: коли надавати щорічну відпустку

http://tinyurl.com/y434kjal
Чи правомірно ненадання музичному керівникові дошкільного навчального закладу щорічної основної відпустки повної тривалості влітку з виплатою допомоги на оздоровлення в розмірі ставки заробітної плати?

Посада музичного керівника дошкільного навчального закладу належить до педагогічних посад, адже передбачена Переліком посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 р. № 963.

Відповідно до ч. 14 ст. 10 Закону України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР педагогічним працівникам навчальних закладів щорічні відпустки повної тривалості у перший та наступні робочі роки надаються у період літніх канікул незалежно від часу прийняття їх на роботу.

Навчальний рік у дошкільному навчальному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року, а оздоровчий період — з 1 червня по 31 серпня ( п. 25 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. № 305).

Згідно з додатком до Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97 р. № 346,

щорічна основна відпустка музичним керівникам дошкільних навчальних закладів надається тривалістю 42 календарних дні.

Згідно з п. 2 цього Порядку педагогічним працівникам навчальних закладів щорічна основна відпустка повної тривалості, визначеної в додатку до цього Порядку, у перший та наступні роки надається у період літніх канікул незалежно від часу прийняття їх на роботу. Цим пунктом передбачено виключний випадок, коли щорічна основна відпустка може надаватися протягом навчального року, а саме — у разі необхідності санаторно-курортного лікування, якщо це передбачено колективним договором.

Статтею 57 Закону України «Про освіту» від 23.05.91 р. № 1060-XII педагогічним працівникам гарантовано виплату допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати).

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
музичний керівник дитсадка, щорічна відпустка додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті