Щодо розрахунку «чорнобильських» відпускних

В обраному У обране
Друк
Міністерство соціальної політики України
Оплата праці Лютий, 2019/№ 3
Лист від 16.07.2012 р. № 3480/1/1-12

Департамент заробітної плати та умов праці розглянув лист та повідомляє.

Згідно з пунктом 22 статті 20 та пунктом 1 статті 21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» особам, віднесеним до категорій 1 та 2, державою гарантовані компенсації та пільги, зокрема, щодо отримання додаткової відпустки із збереженням заробітної плати строком 14 робочих днів на рік.

Статтею 5 Закону України «Про відпустки» визначено, що тривалість відпусток визначається цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами України і незалежно від режимів та графіків роботи розраховується в календарних днях.

Отже, всі законодавчі акти, якими передбачено надання відпусток у робочих днях, мають бути приведені у відповідність до вимог основного Закону «Про відпустки».

Відповідно до зазначеного, а також враховуючи те, що до введення в дію Закону України «Про відпустки» відпустки надавались за графіком шестиденного робочого тижня і вихідний день у суботу включався в тривалість відпустки, додаткова відпустка, встановлена статтями 20 та 21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», в розрахунку на календарні дні становить 16 календарних днів.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити