(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
3/13
Оплата праці
Оплата праці
Лютий , 2019/№ 3

Щодо розрахунку «чорнобильських» відпускних

http://tinyurl.com/y6e45xqq
Лист від 16.07.2012 р. № 3480/1/1-12

Департамент заробітної плати та умов праці розглянув лист та повідомляє.

Згідно з пунктом 22 статті 20 та пунктом 1 статті 21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» особам, віднесеним до категорій 1 та 2, державою гарантовані компенсації та пільги, зокрема, щодо отримання додаткової відпустки із збереженням заробітної плати строком 14 робочих днів на рік.

Статтею 5 Закону України «Про відпустки» визначено, що тривалість відпусток визначається цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами України і незалежно від режимів та графіків роботи розраховується в календарних днях.

Отже, всі законодавчі акти, якими передбачено надання відпусток у робочих днях, мають бути приведені у відповідність до вимог основного Закону «Про відпустки».

Відповідно до зазначеного, а також враховуючи те, що до введення в дію Закону України «Про відпустки» відпустки надавались за графіком шестиденного робочого тижня і вихідний день у суботу включався в тривалість відпустки, додаткова відпустка, встановлена статтями 20 та 21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», в розрахунку на календарні дні становить 16 календарних днів.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
чорнобильці, додаткова відпустка, чорнобильські відпускні, розрахунок відпускних, розрахунок середньої зарплати додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті