Які документи складає роботодавець за участю профспілки

В обраному У обране
Друк
Носіков Олександр, провідний науковий співробітник НДІ праці та зайнятості населення Мінсоцполітики України та НАН України, канд. соц. наук
Оплата праці Лютий, 2019/№ 4/1
Для захисту трудових прав працівників вітчизняним законодавством надається профспілкам чимало контрольних повноважень, з якими повинні рахуватися роботодавці. Отже, кожен роботодавець має знати, коли профспілка виступає партнером при розробленні документа, погоджує документ або дії роботодавця.

Колективний договір

Колективний договір укладається між роботодавцем з однієї сторони і одним або кількома профспілковими органами, а у разі відсутності таких органів — представниками працівників, обраними і уповноваженими трудовим колективом, — з іншої (ст. 3 Закону України «Про колективні договори і угоди» від 01.07.93 р. № 3356-XII, далі — Закон № 3356).

Отже, профспілка є співрозробником колективного договору і його підписантом. Якщо укладення колективного договору ініціює роботодавець, він має письмово повідомити профспілку про початок колективних переговорів, а профспілка повинна розпочати переговори впродовж 7 днів. Щоб переукласти колективний договір, сторони мають розпочати переговори не раніш як за 3 місяці до закінчення строку дії чинного документа.

Також зауважимо, що законодавство не передбачає відповідальності за відсутність колективного договору. Однак на осіб, які представляють роботодавців чи профспілки або інші уповноважені трудовим колективом органи і ухиляються від участі в переговорах щодо укладення, зміни чи доповнення колективного договору, накладається штраф від 51 до 170 грн. (ст. 411 Кодексу про адміністративні правопорушення від 07.12.84 р. № 8073-X).

Положення про оплату праці

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити