Злам дверей на роботі: що робити?

В обраному У обране
Друк
Сербіна Анастасія, головний редактор спецвипуску "Юридичні практики", адвокат
Радник старости Вересень, 2019/№ 3
Життя — непередбачувана річ: тільки-но розібрався з однією проблемою, виникає необхідність вирішення нової. Злам дверей на робочому місці старости — неприємна ситуація, яка потребує активних дій. Що робити, а чого краще не робити до приїзду працівників поліції? І що чекає на вас після залишення нарядом поліції місця скоєння злочину? Спробую відповісти на ці запитання.

Уявімо собі ситуацію: ви приходите на роботу і бачите ознаки відкриття дверей до робочого кабінету (зламаний замок, відчинені двері, вибиті шибки). Що з цим робити?

По-перше, не панікувати. Усе найстрашніше вже сталося. Відмотати час назад не можна, відповідно слід мати справу вже з наслідками таких дій.

Рекомендується самостійно не входити до робочого кабінету. Краще одразу викликати поліцію за номером: «102» та покликати свідків. Якщо чекати на поліцію у вас немає часу та бажання, то краще заручитися допомогою свідків, які досягли повноліття. Після того, як ви їм поясните ситуацію, можна війти у приміщення робочого кабінету, наперед пересвідчившись, що він вільний, та зловмисники вже покинули приміщення.

Якщо ж зловмисники ще не встигли покинути місце злочину — кличте на допомогу, голосно привертайте увагу людей. При цьому пам’ятайте, що ваше життя та здоров’я є набагато ціннішими, тож необдумано ризикувати не варто.

Отже, ви разом зі свідками увійшли до кабінету. Руками нічого чіпати не варто, як і переміщати предмети. До закінчення роботи поліцейських все має залишитись на своїх місцях. Ви можете зробити лише поверхневий огляд. У разі якщо ви будете відчиняти якісь шафи, краще робити це в рукавичках чи за допомогою звичайного пакета, щоб працівники поліції мали можливість зняти відбитки пальців (звісно, якщо такі дії будуть проводитись).

Усі наслідки виявлення факту зламу дверей можна класифікувати за трьома типами:

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити