Нормативний акт Митний кодекс України

Розділ XII. Особливості пропуску та оподаткування товарів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України громадянами (ст. 364–381)

Глава 53. Загальні положення щодо пропуску та оподаткування товарів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України громадянами. Стаття 364. Питання, що регулюються цим розділом Стаття 365. Порядок переміщення громадянами товарів через митний кордон України та місця митного оформлення таких товарів Стаття 366. Двоканальна система митного контролю товарів, транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України громадянами Стаття 367. Умови пересилання громадянами товарів через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях Стаття 368. Визначення вартості товарів, що переміщуються (пересилаються) громадянами через митний кордон України, для цілей нарахування митних платежів Стаття 369. Переміщення (пересилання) особистих речей громадянами через митний кордон України Стаття 370. Перелік товарів, які можуть бути віднесені до особистих речей громадян Глава 54. Пропуск та одаткування товарів, що вивозяться (пересилаються) громадянами за межі митної території України. Стаття 371. Умови вивезення (пересилання) гропомадянами товарів за межі митної території України Стаття 372. Особливості тимчасового вивезення (пересилання) громадянами-резидентами товарів за межі митної території України Стаття 373. Обмеження щодо вивезення (пересилання) громадянами за межі митної території України окремих товарів Глава 55. Пропуск та оподаткування товарів, які ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України. Стаття 374. Умови ввезення (пересилання) громадянами товарів на митну територію України Стаття 375. Ввезення громадянами на митну територію України домашніх тварин Стаття 376. Ввезення на митну територію України громадянами алкогольних напоїв та тютюнових виробів Стаття 377. Особливості митного оформлення окремих товарів, що ввозяться громадянами на митну територію України для вільного обігу Стаття 378. Обмеження щодо ввезення громадянами товарів на митну територію України Стаття 379. Умови тимчасового ввезення та ввезення з метою транзиту товарів на митну територію України громадянами Стаття 380. Особливості тимчасового ввезення громадянами транспортних засобів особистого користування та транспортних засобів комерційного призначення на митну територію України Стаття 381. Особливості переміщення громадянами транспортних засобів особистого користування в митному режимі транзиту через митну територію України
Реклама
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі