Нормативний акт Бюджетний кодекс України

Розділ V. Контроль за дотриманням бюджетного законодавства та відповідальність за порушення бюджетного законодавства (ст. 109–124)

Глава 17. Контроль за дотриманням бюджетного законодавства. Стаття 109. Повноваження Верховної Ради України з контролю за дотриманням бюджетного законодавства Стаття 110. Повноваження Рахункової палати з контролю за дотриманням бюджетного законодавства Стаття 111. Повноваження Міністерства фінансів України та місцевих фінансових органів з контролю за дотриманням бюджетного законодавства Стаття 112. Повноваження Казначейства України з контролю за дотриманням бюджетного законодавства Стаття 113. Повноваження органів державного фінансового контролю з контролю за дотриманням бюджетного законодавства Стаття 114. Повноваження Верховної Ради Автономної Республіки Крим та відповідних місцевих рад з контролю за дотриманням бюджетного законодавства Стаття 115. Повноваження Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих державних адміністрацій та виконавчих органів відповідних місцевих рад з контролю за дотриманням бюджетного законодавства Глава 18. Відповідальність та заходи впливу за вчинені порушення бюджетного законодавства. Стаття 116. Порушення бюджетного законодавства Стаття 117. Заходи впливу за порушення бюджетного законодавства Стаття 118. Застосування заходів впливу за порушення бюджетного законодавства Стаття 119. Нецільове використання бюджетних коштів Стаття 120. Зупинення операцій з бюджетними коштами Стаття 121. Відповідальність за порушення бюджетного законодавства Стаття 122. Контроль за дотриманням бюджетного законодавства в частині міжбюджетних трансфертів, доходів та видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів Стаття 123. Відповідальність органів Казначейства України Стаття 124. Оскарження рішення про застосування заходу впливу за порушення бюджетного законодавства
Реклама
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі