Нормативний акт Цивільний процесуальний кодекс України (редакція до 15.12.2017 р.)

Розділ VII-1. Провадження у справах про оскарження рішень третейських судів та про видачу виконавчих листів на примусове виконання рішень третейських судів (ст. 389-1–389-11)

Звертаємо вашу увагу на те, що цей документ є застарілим. Редакція сайту не рекомендує його використовувати.
Глава 1. Провадження у справах про оскарження рішень третейських судів. Стаття 389-1. Оскарження рішення третейського суду Стаття 389-2. Форма і зміст заяви про скасування рішення третейського суду Стаття 389-3. Підготовка справи до розгляду Стаття 389-4. Судовий розгляд справи Стаття 389-5. Підстави для скасування рішення третейського суду Стаття 389-6. Ухвала суду у справі про оскарження рішення третейського суду Глава 2. Провадження у справах про видачу виконавчих листів на примусове виконання рішень третейських судів. Стаття 389-7. Видача виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду Стаття 389-8. Форма і зміст заяви про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду Стаття 389-9. Порядок розгляду заяви про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду Стаття 389-10. Підстави для відмови у видачі виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду Стаття 389-11. Ухвала суду про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду або про відмову у його видачі
Реклама
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі