Гранти на підтримку бізнесу у Харківській області: хто може отримати гроші?

04.12.2023 83

img 1

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, Харківська область зазнала значних руйнувань. Багато підприємств були пошкоджені або знищені, бізнеси втратили свої доходи.

У зв’язку з цим, у 2024 році в Харківській області розпочнеться програма підтримки бізнесу, ініційована місією JERU (Спільне реагування на надзвичайні ситуації в Україні). Підприємці регіону зможуть отримати гранти у розмірі до 2 тисяч євро, до 20 тисяч євро та понад 20 тисяч євро.

Місія JERU співпрацює з Україною від початку повномасштабної війни через регіональні благодійні спільноти та волонтерів.

Регіональний менеджер JERU Шерго Алі підкреслив наступне: «Незабаром ми розпочнемо проєкт соціально-економічної стійкості, який передбачає підтримку бізнесу в області. Гранти надаватимуться підприємцям на підтримку та розвиток бізнесу»

JERU пропонує три категорії грантів для підприємців:

  • до 2000 євро;
  • до 20 тисяч євро;
  • понад 20 тисяч євро.

Також планується проведення спільної наради на базі Регіонального офісу міжнародного співробітництва з цього питання.

Крім того, за даними ХОВА, у Харкові готують відкриття молодіжного центру на базі одного із навчальних закладів. Він надасть можливості, включаючи ВПО, для перекваліфікації, проходження курсів або отримання консультацій щодо запуску власного бізнесу.

Хто може подати заявку на грант?

Гранти можуть отримати підприємці, які зареєстровані в Харківській області. 

Для участі у програмі необхідно подати заявку з бізнес-планом, в якому буде описано, як саме одержані кошти будуть використані для розвитку бізнесу.

Як подати заявку?

Заявки на гранти прийматимуться з 2024 року. Детальну інформацію про порядок подання заявок буде опубліковано на сайті місії JERU.

Зазвичай заявка повинна містити такі документи:

  • копію статуту підприємства;
  • копію свідоцтва про державну реєстрацію;
  • бізнес-план відновлення або розвитку підприємства.

Важливо відзначити, що гранти надаються безоплатно. 

Грант на підтримку бізнесу у Харкові та по області – це важливий крок у відновленні економіки регіону. Ця програма допоможе українським підприємствам почати працювати та створювати нові робочі місця.

Читайте більше інформації про фінанси на Finance.ua, наприклад, де взяти гроші в Харкові та інших містах України.

Реклама
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі