Ноутбук для школи: 5 важливих характеристик

25.05.2023 3

Навчальний процес тісно пов’язаний з використанням інформаційних технологій та різноманітних гаджетів. Ноутбуки потрібні школярам для роботи на уроках, виконання домашніх завдань, пошуку інформації, перегляду пізнавального контенту, дистанційної взаємодії з учителями та однокласниками. Розмаїтий асортимент лептопів від популярних виробників включає моделі, які ідеально підходять для навчання, саморозвитку і розваг. 

Щоб вибрати оптимальний ноут для школи, потрібно скласти список пріоритетних вимог.

Безпека для очей

За комп’ютером сучасні учні проводять більше часу, ніж за читанням книг чи будь-якими іншими заняттями. Отож немає нічого важливішого, ніж комфортні умови для зору. 

Максимальна безпека для очей досягається завдяки таким технологіям та особливостям конструкції:

  1. Антивідблискове покриття. Перешкоджає появі відблисків та інших візуальних перешкод. 
  2. Висока роздільна здатність. Щонайменше — стандарт високої чіткості Full HD.
  3. Регульована яскравість. Робить комфортною експлуатацію за будь-якого освітлення. 

Якісне зображення

Для бездоганної картинки чіткого екрана з широким кутом огляду недостатньо. Потрібен ще й швидкий, стабільний графічний адаптер. Інтегрований — прийнятний варіант, якщо школяр не займається цифровою творчістю. Для монтування відео, редагування фото, створення наличок чи анімацій, роботи з презентаціями та інших креативних задач краще обрати модель на дискретній відеокарті. Оптимальний варіант — ноутбук gtx 1650. Він обійдеться не надто дорого та зможе задовольнити потреби вибагливого користувача.

Багато пам’яті

Постійна пам’ять зайвою не буває. Важливо, щоб на ноутбуці завжди були вільні Гігабайти й учневі не доводилося обирати, що зайве видалити для завантаження відеоуроків, ігор чи корисних програм. 

  • Оптимальний об’єм накопичувача стартує від 500 Гб. 
  • Якщо юний власник лептопа веде свій канал на Ютубі або знімає Тік-токи, йому знадобиться цілий Гігабайт.
  • Оскільки моделі з великим SSD коштують дорого, можна зупинитися на HDD або комбінації з твердотільника мінімального об’єму та місткого жорсткого диска. 

Тривала робота без підзарядки

Головна перевага високої автономності — можливість тривалої експлуатації без доступу до електромережі. В класах здебільшого розеток мало, тому всі учні одночасно не можуть поставити ноутбуки на зарядку. Неприємно, якщо лептоп розрядиться і не дасть зберегти важливу роботу чи закінчити тест. Батарея місткістю від 40 Втг убезпечує від подібних ексцесів. Вона дає понад 5 годин роботи під помірними навантаженнями. 

Вага

Важкий захищений ноутбук — не найкраще рішення для дитини, якій щодня доводиться носити до школи купу підручників, зошитів, дрібної канцелярії. Тоненький ультрабук, який разом з мишкою та сумкою важить менш як 2 кілограмів, — те що треба. Ще кращий варіант — легкий трансформер з невеликою діагоналлю. Одним порухом руки його можна перетворити на планшет та використовувати замість електронної книги. 

Правильно підібраного лептопа вистачить надовго. Триматися на плаву впродовж багатьох років йому допоможе своєчасна модернізація: встановлення додаткової оперативки, оновлення жорсткого диска та інші «косметичні» маніпуляції.

 

Реклама
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі