Всім нам час від часу доводиться пересуватися автобусним способом. Навіть якщо ви зазвичай подорожуєте власним автомобілем, а для тривалих пересувань обираєте авіа транспорт, впевнені, поїздки автобусами теж мають місце в вашому житті. Переїзди з приводу корпоративних заходів, екскурсії, поїздки в межах однієї країни коли власним автомобілем не скористатися – варіантів може бути безліч. І багато хто не в захваті з цього приводу. Побоювання щодо безпеки руху автобусного транспорту, часті загойдування та неприємні відчуття від знаходження всередині автобусу під час переїзду, проблеми зі сном та відпочинком в дорозі – пасажирів турбує багато чого. Тому досвідчені та сумлінні перевізники на кшталт www.transmarine.com.ua готові поділитися лайфхаками та секретами, що гарантовано зроблять подорож автобусом приємною та без жодних ускладнень. Запорукою цього стане передчасна підготовка до переїзду за двома напрямками. На них і зупинимось.
Першою запорукою легкої та безпечної подорожі автобусом має стати правильний вибір перевізника. Пам"ятайте, що ви довіряєте свої життя не тільки водієві автобусу, а й компанії, що здійснює техогляд транспортних засобів, перевіряє їх відповідність нормам безпеки та комфорту пасажирів. Тож, обираючи перевізника:
Запорука безпечних подорожей автобусом – вибір правильного місця в салоні. Найбезпечнішими вважаються місця салону у центрі автобуса. Найбільш небезпечними – у передніх рядах. У разі різкої зупинки транспорту всі пасажири та їх речі мимоволі рухатимуться вперед. Зрештою, найбільше ризикують ті пасажири, які не мають крісла перед собою.
Багато хто вважає, що потрібно сідати на місця, які розташовані за спиною у водія. Але це не так. У випадку ДТП на дорозі, водій інстинктивно відводитиме удар від себе, підставляючи праву сторону автобусу під удар.
Знайшовши перевізника, підхід до роботи якого вас повністю влаштував, слід потурбуватися про допоміжні речі, які зроблять ваше перебування під час руху максимально комфортним. Пасажирам треба обов"язково подбати про:
У поїздку слід обов'язково слід взяти аптечку. Мінімальний набір: знеболювальне, від загойдування та харчової інтоксикації, жарознижувальні, пластир. Додатково потрібно подбати про сонцезахисні окуляри та засоби для шкіри: у разі сонячного опіку;
Варто взяти з собою у дорогу невелику, у формі півмісяця подушку. Вона дозволить трохи поспати та відновити сили. Не будуть зайвими маска для сну та беруші. Невелике покривало допоможе не замерзнути вночі: погода мінлива, навіть якщо вдень було спекотно, то вночі цілком може стати прохолодно;
Одяг для подорожі має бути зручним. Варто віддати перевагу речам з натуральних тканин, які не сковують рухи. Взуття також не має бути тісним. Можна взяти в автобус на зміну капці, це дозволить ногам відпочити;
З продуктів із собою варто брати лише ситні та легкі. Це можуть бути бутерброди з копченою ковбасою, галети, сухофрукти, горіхи, тверді фрукти та овочі, вода без газів або чай у термосі. Про молочне та кисломолочне краще забути – такі продукти швидко зіпсуються. Всі запаси варто герметично скласти в харчову плівку. Цим ви вбережете їх від забруднень, а себе від крапель, плям та крихт від їжі.
У літню пору можна скористатися термопакетами, вони добре зберігають як тепло, так і холод, а отже, врятують продукти від псування. Також варто взяти кухоль, що не б'ється, і ложку.
За умови дотримання цих порад ваша автобусна подорож неодмінно пройде легко та комфортно.