№44/1

Бюджетная бухгалтерия, ноябрь, 2014/№ 44/1 спецвыпуск Другие номера журнала ›
  • Планування державних закупівель як обов’язкова передумова для їх здійснення Як і обіцяли в попередньому номері «Спецвипуску», в цій статті ми поговоримо про механізм планування державних закупівель. У вас буде змога ознайомитися з певними нюансами такого планування та отримати практичні поради щодо цього. Зважаючи на те, що у «держзакупівельному» законодавстві не визначено відповідний механізм планування, сподіваємося, що завдяки цій статті ви зможете знайти відповіді хоча б на частину своїх запитань.
  • Як корабель ви назвете, або Окремі аспекти конкурсної документації Нагадаємо, що створення конкурентного середо­вища у сфері державних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції — це мета Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 р. № 1197. Звичайно, що дотримання зазначеної мети, зокрема замовником, має бути на кожному етапі державних закупівель, у тому числі й під час складання та затвердження документації конкурсних торгів. Саме цьому питанню буде присвячена наша стаття.
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Войдите, чтобы читать больше! Авторизованные пользователи получают бесплатно 5 статей в месяц