№36/1

Бюджетная бухгалтерия, сентябрь, 2016/№ 36/1 спецвыпуск Другие номера журнала ›
  • Помилки та проблеми при електронних закупівлях Ось уже більше місяця, як уся держзакупівельна спільнота перейшла на електронні рейки. Чи є нині проблеми в застосуванні е-торгів? Які помилки замовників та учасників трапляються частіше? Що варто зробити для удосконалення механізму реалізації електронних закупівель у певних випадках? На ці та інші запитання даємо відповіді сьогодні.
  • Перевірки публічних закупівель органами контролю З початку запуску електронних торгів лунають непоодинокі пропозиції надати держзакупівельній спільноті хоча б півроку мораторію на проведення перевірок контролюючими органами. Де в чому це слушна пропозиція. Як ми з’ясували в матеріалі щодо проблематики електронних торгів, на жаль, ще досі існують певні неузгодженості як у закупівельному законодавстві, так і в самій електронній системі. Проте такого мораторію замовники не отримали. Тож далі ми розглянемо, хто та яким чином може перевіряти публічні закупівлі. А також проаналізуємо, хоч і невелику, практику розгляду скарг на закупівлі за новими правилами.
  • Контроль публічних закупівель громадськістю Контролерами публічних закупівель можуть бути не тільки державні органи, передбачені в Законі України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2016 р. № 922, а й громадськість. Яким чином здійснюється такий контроль, читайте нижче у нашому матеріалі.
Скачайте наше мобильное приложение iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд