(066) 87-010-10
Переводим бухгалтеров в ОНЛАЙН!

Бюджетная бухгалтерия, июль, 2017/№ 28/1 спецвыпуск

  • Бюджетування грантових проектів У сучасних умовах, коли в Україні працює безліч різноманітних фондів і організацій, які надають фінансову підтримку, спрямовану на вирішення проблем територіальних громад, грантова діяльність та залучення позабюджетних коштів може стати суттєвим джерелом додаткових фінансів для реалізації проектів розвитку територій.
    Сьогодні вже важко знайти громаду, яка б не намагалась залучити додаткові ресурси шляхом підготовки грантових проектів. Але, на жаль, далеко не всі такі спроби завершуються отриманням фінансування на реалізацію проекту. Розробники проектів на місцевому рівні, не маючи фахової підготовки і практичного досвіду, часто припускаються помилок, що призводить до відмови у фінансуванні проекту.
    Ця стаття присвячена розгляду основних моментів, на які слід звернути увагу при написанні грантового проекту з метою уникнення помилок, яких найчастіше припускаються розробники проектів при підготовці грантових заявок, зокрема, при складанні бюджету проекту.
  • Пам’ятка: отримання, використання, звітування щодо грантових коштів Ця пам’ятка буде цікава для тих, у кого питання щодо отримання гранта вже вирішено. Тобто зупинятись на моментах, як саме пройти конкурс на отримання гранта, не будемо, адже ці питання вже висвітлені у матеріалі «Бюджетування грантових проектів». У цій пам’ятці розглянемо основні моменти, пов’язані із використанням, звітуванням та обліком грантових коштів.
Перейти к номеру...
  • № 28
  • № 27
  • № 26
  • № 25
?

При помощи данной функции вы сможете быстро перейти в интересующий вас номер