Темы статей
Выбрать темы

Інвентаризація зруйнованого та пошкодженого майна

Пеклуха Юлия, главный редактор журнала «Бюджетная бухгалтерия»
Унаслідок збройної агресії РФ зруйновано та пошкоджено сотні будівель і споруд. Як бути, якщо така біда спіткала бюджетну установу? Якими мають бути дії бухгалтера установи в такому разі? Звісно ж, передусім необхідно провести інвентаризацію. А от як правильно це зробити, які документи оформити та що показати в бухобліку, розповімо в цій консультації.

Процедурні моменти

Обстеження — передусім

Для вирішення подальшої долі майна, яке зазнало ушкоджень або руйнувань, ключове значення має його обстеження та фіксування результатів такого огляду. Рішення щодо проведення обстеження зруйнованих та пошкоджених об’єктів приймає виконавчий орган відповідної місцевої ради, а за його відсутності — військова адміністрація. При цьому слід чітко дотримуватися вимог Порядку № 257*.

* Порядок проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва, затверджений постановою КМУ від 12.04.2017 № 257.

ВАЖЛИВО!

До проведення обстеження залучаються сертифіковані фахівці, які мають відповідну кваліфікацію, або підприємства, установи та організації, у складі яких є такі виконавці

Подпишитесь, чтобы открыть доступ к материалам Я уже
logo PRO PRO-доступ Неограниченный доступ ко всем закрытым материалам сайта без рекламы
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше