№23

Бюджетная бухгалтерия, июнь, 2022/№ 23 Другие номера журнала ›
  • Продуктові набори для тероборони: як придбати за кошти місцевого бюджету? Чи може місцева рада придбати продуктові набори і передати їх для місцевої тероборони як благодійну допомогу?
  • Передача авто від ОМС до КП Чи може сільська рада передати в оперативне управління комунальному підприємству автомобіль для доставки хліба?
  • Гуманітарна допомога: актуальні запитання Чим відрізняється благодійна допомога від гуманітарної? Чи є відмінності в порядку обліку цих надходжень?
  • Постачальник змінив систему оподаткування: що робити з договором? На початку 2022 року після проведення спрощеної закупівлі установа уклала договір із постачальником. На момент укладання договору про закупівлю він був платником ПДВ на загальній системі оподаткування. Після укладення договору постачальник перейшов на сплату єдиного податку за ставкою 2 %. Що тепер робити з укладеним договором? Чи можливо внести до нього зміни відповідно до п. 6 ч. 5 ст. 41 Закону № 922?
  • Втрачена та знищена первинка: як відновити? Під час війни деякі установи втратили не лише майно, а й первинні документи. Яка процедура їх відновлення? Куди потрібно звертатись? Про це розповімо в нашому матеріалі.
  • Консервуємо пошкоджене майно: оформлення + облік Відновлення майна, яке зазнало ушкоджень унаслідок збройної агресії РФ*, — процес тривалий та потребує фінансових ресурсів. Якщо ж наразі установа не має достатньо коштів для відновлення таких об’єктів, їх можна законсервувати. Як відбувається процедура консервації? Які документи слід оформити? Як показати такі операції в бухобліку? Про все це читайте в нашому матеріалі.
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше