№20

Бюджетная бухгалтерия, май, 2022/№ 20 Другие номера журнала ›
  • Обладнання для капремонту від благодійника: як показати в обліку? Бюджетна установа отримала благодійну допомогу — санітарно-технічне обладнання для капітального ремонту. Згідно з підтвердними документами, наданими благодійником, вартість обладнання становить: душова кабіна — 21200 грн, унітаз — 6500 грн, раковина — 3500 грн. На який вартісний критерій опиратися при оприбуткуванні таких матеріальних цінностей? Як показати в обліку надходження такої допомоги? За яким КЕКВ відобразити?
  • Концерт на підтримку армії: організовуємо та проводимо Маємо намір організувати та провести концерт на підтримку ЗСУ. Організатор концерту — відділ культури сільської ради. Чи може відділ культури зібрати кошти з відвідувачів концерту та перерахувати їх як благодійну допомогу армії?
  • Програма харчування тероборони: чи достатньо розпорядження голови? Чи можна в умовах воєнного стану затвердити розпорядженням сільського голови місцеву програму з харчування членів територіальної оборони в закладах освіти?
  • «Благодійка» для передачі дітям: оформлення та облік Бюджетна установа (центр соціально-психологічної реабілітації дітей) отримала від благодійної організації подарунки для дітей. Згідно з підтвердними документами, наданими благодійником, загальна вартість подарунків — 17500 грн. Як правильно оформити передачу таких подарунків дітям? Як показати такі операції в бухгалтерському обліку?
  • Воєнний стан продовжено: як діяти замовнику? На превеликий жаль, війна в України триває, а тому строк дії воєнного стану з 25.05.2022 продовжено ще на 90 днів. І оскільки при укладанні договорів про закупівлю замовники орієнтуються саме на цю дату, одразу виникло запитання: як працювати далі за такими договорами? У цьому матеріалі розглянемо, які існують варіанти вирішення цього питання.
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше