Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Використання залишків освітньої субвенції на оренду: можливо?

Станкус Татьяна, эксперт в сфере бюджетной бухгалтерии
Бюджетная бухгалтерия Ноябрь, 2022/№ 41
Печать
Чи можна використати залишок освітньої субвенції на оплату оренди приміщення під соціальний хаб для внутрішньо переміщених осіб?

На жаль, ні. Пояснимо чому.

Умови використання залишків освітньої субвенції

Передусім умови використання залишків освітньої субвенції визначено ч. 4 ст. 1032 БКУ* та п. 3 Порядку № 6**.

* Бюджетний кодекс України від 08.07.2010 № 2456-VI.

** Порядок та умови надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам від 14.01.2015 № 6.

Нагадаємо основні моменти.

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше