Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Використання залишків освітньої субвенції на оренду: можливо?

Станкус Тетяна, експерт у сфері бюджетної бухгалтерії
Бюджетна бухгалтерія Листопад, 2022/№ 41
Друк
Чи можна використати залишок освітньої субвенції на оплату оренди приміщення під соціальний хаб для внутрішньо переміщених осіб?

На жаль, ні. Пояснимо чому.

Умови використання залишків освітньої субвенції

Передусім умови використання залишків освітньої субвенції визначено ч. 4 ст. 1032 БКУ* та п. 3 Порядку № 6**.

* Бюджетний кодекс України від 08.07.2010 № 2456-VI.

** Порядок та умови надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам від 14.01.2015 № 6.

Нагадаємо основні моменти.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі