Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Отримали додаткові кошти на тепло: додаткова угода чи новий договір?

Матвеева Виктория, эксперт по финансовым вопросам
Бюджетная бухгалтерия Ноябрь, 2022/№ 42
Печать
На початку 2022 року установа провела переговорну процедуру закупівлі послуг з теплопостачання на суму 240 тис. грн. До кінця 2022 року потрібно додатково закупити такі послуги. Для цього установі виділено бюджетні асигнування — 150 тис. грн. Чи можна збільшити суму раніше укладеного договору? Чи необхідно укладати новий договір?

Чи можна укласти додаткову угоду?

Відразу зазначимо: у цьому випадку замовнику не варто сподіватися на укладання додаткової угоди до договору, укладеного за результатами переговорної процедури закупівлі.

Головна причина полягає в тому, що такий договір є договором про закупівлю в розумінні Закону № 922*. Тоді як наразі замовники при здійсненні закупівель працюють за постановою № 1178**. При цьому закупівлі, розпочаті до 19.10.2022, слід завершувати з урахуванням вимог того нормативного документа, на підставі якого було розпочато відповідну закупівлю.

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше