Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Черговість проведення видатків: маємо нову порцію змін

Станкус Татьяна, эксперт в сфере бюджетной бухгалтерии
Бюджетная бухгалтерия Ноябрь, 2022/№ 42
Печать
Постановою № 1253* Уряд уніс чергові зміни до Порядку № 590**. І ця новина не може не потішити наших читачів. Адже це означає, що коло дозволених видатків розширено. Тож бюджетні установи отримають більше свободи у здійсненні своєї діяльності.

* Постанова КМУ «Про внесення змін до пункту 19 Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» від 01.11.2022 № 1253.

** Порядок виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затверджений постановою КМУ від 09.06.2021 № 590.

Розглянемо, чим же саме порадував Кабмін цього разу. Та для вашої зручності зазначимо не лише нові видатки другої черги, а й КЕКВ, за якими такі видатки можна провести. При обранні КЕКВ, як завжди, виходимо з економічної суті платежу та керуємося Інструкцією № 333*.

* Інструкція щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затверджена наказом Мінфіну від 12.03.2012 № 333.

Усі зміни, про які далі розповімо, внесено до п. 19 Порядку № 590. Саме цей пункт визначає видатки, які можуть бути здійснені у другу чергу.

Тоді як першочерговими незмінно залишаються видатки на національну безпеку та оборону.

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше