№38

Бюджетная бухгалтерия, октябрь, 2022/№ 38 Другие номера журнала ›
  • Придбали систему оповіщення: як поставити на облік? Установа придбала систему оповіщення цивільного захисту населення (сирену) вартістю 22680 грн. На який субрахунок слід зарахувати таку систему? Як бути з ПДВ, сплаченим при придбанні такої системи: враховувати при порівнянні з вартісним критерієм визнання малоцінних необоротних матеріальних активів (далі — МНМА) чи ні?
  • Придбати комп і ПЗ: що в бухобліку? Бюджетна установа придбала моноблок вартістю 19 тис. грн. Також окремо було придбано програмне забезпечення (далі — ПЗ) до нього на суму 10 тис. грн. Чи потрібно збільшувати первісну вартість моноблока на вартість ПЗ? На який субрахунок їх зарахувати: 1014 чи 1113?
  • Передплата періодики: в яку чергу можна оплатити? Як передплатити періодичні видання (у т. ч. електронну версію) на 2023 рік з урахуванням вимог Порядку № 590*?
  • Поліцейський офіцер громади: хто і як фінансує? У нашій громаді почав працювати поліцейський офіцер громади. Було прийнято місцеву програму «Безпечна громада», за якою ми повинні зі свого бюджету платити за бензин, канцтовари тощо. За яким КПКВК здійснювати ці видатки?
  • Використання залишків освітньої субвенції: роз’яснює МОН У своєму листі від 04.10.2022 № 1/11649-22 МОН надав свіже роз’яснення щодо використання залишків освітньої субвенції. МОН наголошує на тому, що залишки освітньої субвенції не мають накопичуватись, а повинні ефективно працювати на підтримку освіти та економіки України. Нагадаємо основні аспекти використання залишків освітньої субвенції, про які зазначив МОН у згаданому листі.
  • Ноут + Windows: як правильно придбати? Бюджетна установа планує придбати ноутбук. Чи можемо ми купити ноутбук і окремо операційну систему Microsoft Windows (далі — ОС)? Чи обов’язково слід купувати його разом з ОС?
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше