№38

Бюджетна бухгалтерія, жовтень, 2022/№ 38 Інші номери журналу ›
  • Придбали систему оповіщення: як поставити на облік? Установа придбала систему оповіщення цивільного захисту населення (сирену) вартістю 22680 грн. На який субрахунок слід зарахувати таку систему? Як бути з ПДВ, сплаченим при придбанні такої системи: враховувати при порівнянні з вартісним критерієм визнання малоцінних необоротних матеріальних активів (далі — МНМА) чи ні?
  • Придбати комп і ПЗ: що в бухобліку? Бюджетна установа придбала моноблок вартістю 19 тис. грн. Також окремо було придбано програмне забезпечення (далі — ПЗ) до нього на суму 10 тис. грн. Чи потрібно збільшувати первісну вартість моноблока на вартість ПЗ? На який субрахунок їх зарахувати: 1014 чи 1113?
  • Передплата періодики: в яку чергу можна оплатити? Як передплатити періодичні видання (у т. ч. електронну версію) на 2023 рік з урахуванням вимог Порядку № 590*?
  • Поліцейський офіцер громади: хто і як фінансує? У нашій громаді почав працювати поліцейський офіцер громади. Було прийнято місцеву програму «Безпечна громада», за якою ми повинні зі свого бюджету платити за бензин, канцтовари тощо. За яким КПКВК здійснювати ці видатки?
  • Використання залишків освітньої субвенції: роз’яснює МОН У своєму листі від 04.10.2022 № 1/11649-22 МОН надав свіже роз’яснення щодо використання залишків освітньої субвенції. МОН наголошує на тому, що залишки освітньої субвенції не мають накопичуватись, а повинні ефективно працювати на підтримку освіти та економіки України. Нагадаємо основні аспекти використання залишків освітньої субвенції, про які зазначив МОН у згаданому листі.
  • Ноут + Windows: як правильно придбати? Бюджетна установа планує придбати ноутбук. Чи можемо ми купити ноутбук і окремо операційну систему Microsoft Windows (далі — ОС)? Чи обов’язково слід купувати його разом з ОС?
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі