Темы статей
Выбрать темы

Закупівельні зміни з 1 вересня: що цікавого для замовників?

Матвеева Виктория, эксперт журнала «Бюджетная бухгалтерия»
Бюджетная бухгалтерия Август, 2023/№ 30
Печать
Нещодавно Кабмін вкотре вирішив удосконалити закупівельне законодавство. Цього разу йдеться про зміни, унесені постановою № 677* до кількох закупівельних документів. У чому полягає суть цих змін, читайте у нашому матеріалі.

* Постанова КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань публічних закупівель» від 04.07.2023 № 677.

Закупівлі через Prozorro Market запрацюють по-новому

Один із варіантів закупівель, який може обрати замовник, — закупівлі через електронний каталог Prozorro Market (далі — е-Market). Закупівлі через е-Market мають низку переваг для замовників. Та аби такі закупівлі зробити ще більш простішими та конкурентними, постановою № 677 було оновлено постанову № 1178* та Порядок № 822**. Також певні зміни унесено до Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого постановою КМУ від 24.02.2016 № 166. Та оскільки всі ці зміни здебільшого стосуються діяльності електронних майданчиків та учасників, не будемо зупинятися на них детально.

* Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджені постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178.

** Порядок формування та використання електронного каталогу, затверджений постановою КМУ від 14.09.2020 № 822.

Отже, головна мета постанови № 677 — вдосконалити закупівельний процес в е-Market. Власне, сама постанова № 677 набрала чинності 06.07.2023.

Подпишитесь, чтобы открыть доступ к материалам Я уже
logo PRO PRO-доступ Неограниченный доступ ко всем закрытым материалам сайта без рекламы
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше